Semendel Yayıncılık AŞ’nin temel yaklaşımı, toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği, müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasıdır.

* Üye olurken verilen bilgilere yalnızca ilgili üye ulaşabilir ve bu bilgileri yalnızca üye değiştirebilir.

* Üye, Semendel Yayıncılık AŞ’nin internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

* Semendel Yayıncılık AŞ’den size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız semendel@semendel.com adresine boş bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

* Üyeler, istedikleri zaman üyelikten ayrılabilir.

* Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, üye ismi, e-posta adresi, posta adresi, kredi kartı bilgileri, satın aldıklarınız vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

* Üye bilgileri, Semendel Yayıncılık AŞ tarafından sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Semendel Yayıncılık AŞ çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Semendel Yayıncılık AŞ Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir. Üye bilgileri, hukuki zorunluklar haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

* Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Semendel Yayıncılık AŞ Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

* Müşteri (son kullanıcı), ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla Kuveyt Türk Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılmasına https://www.kuveytturk.com.tr/gizlilik-politikasi adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermektedir.

* Üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler, site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler, kişilerin kendilerine cevap vermek dışında herhangi bir maksadla kullanılamaz.

* [www.semendel.com]da yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz.

Giriş Yap

Giriş Yapın ve Hesabınızı Yönetin

Bir Hesabınız Yok mu? Üye Ol